Information om bokning

Välkommen att boka tid till någon av våra duktiga leg Sjukgymnaster / Fysioterapeuter, vi  är alla anslutna till Region Stockholm/landstinget och högkostnadsskydd/frikort gäller. Vi tar även emot försäkringspatienter. Barn under 18 år går gratis.

Du kan även boka tid för ultraljudsundersökning
https://www.ultraljudscentrum.se/; Jens Lundgren, Martin Cronholm och Jesper Danielssson. Hos dem gäller ej högkostnadsskydd/frikort.

Vi har även en Naprapat,Jeanette Lundberg och en Massör, Mikael Zetterberg. Hos dem gäller ej högkostnadsskydd /frikort.

Du kan alltid ringa eller mejla till receptionen för att få hjälp.
Tel: 08 - 725 54 80 , info@arenamotion.se annars boka direkt till respektive vårdgivare enligt nedan.




 Boka tid hos leg Sjukgymnast / Fysioterapeut

Karin Josefsson

 Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
karin.josefsson@arenamotion.se

Petra Nilsson

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
petra.nilsson@arenamotion.se

Maria Mörner

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
maria.morner@arenamotion.se

Susanne Holm

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
susanne.holm@arenamotion.se

Joachim Heuer

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut joachim.heuer@arenamotion.se


Marina Kalafatidis

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
marina.kalafatidis@arenamotion.se

Charlotte Sjöström

Leg Fysioterapeut&Psykoterapeut   pangu_health@yahoo.se

Kim Siljebäck

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
kim.siljeback@arenamotion.se

Marjut Lundin

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
marjutlundin@msn.com

Peter Bohman

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut 
peter.bohman@arenamotion.se

Mia Fernando

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
https://boka.antwork.se/721

Emma Regberg

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
https://boka.antwork.se/430

Elin Eriksson

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
elin.eriksson@arenamotion.se

Peter Frejd

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
peter.frejd@arenamotion.se

Mattias Göthrick

Leg Sjukgymnast/Fysioterapeut
mattias.gothrick@arenamotion.se


Boka tid till Naprapat & Massör 

Jeanette Lundberg

Mikael Zetterberg


Boka tid till Ultraljudscentrum

Jesper Danielsson

Jens Lundgren

Martin Cronholm


Kontakta receptionen

Anders Flanagan

Öppettider & info

Du kan alltid ringa eller mejla till receptionen för hjälp:
Tel: 08 - 725 54 80
info@arenamotion.se

Frågor kring reseberskrivning och annan information hittar du här.

Öppettider:

Måndag - Fredag: 08.00 - 1700
Lördag:Stängt (bokade tider gäller)
Söndag:Stängt (bokade tider gäller)

Ställ en fråga så svarar vi!